Šúľance zemiakové 77% 450g Mod. gazdinka VÝPREDAJ

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Čerstvé výrobky - knedle, buchty
Množstvo v kartóne 40 ks
Cena za kg 1,77 €
Na sklade viac ako 1 ks
0,80 € s 19% DPH
3,19 €
Šúľance zemiakové 77% 450g Mod. gazdinka VÝPREDAJ

Šúľance zemiakové 77% 450g Moderná gazdinka.
Tradičné ručne vyrábané zemiaková šúľance, ktoré sú vyrobené len z troch ingrediencii - 77% podiel slovenských zemiakov, múka a soľ. Chladené, balené v ochrannej atmosfére pre maximálnu čerstvosť a predĺženú spotrebu.

  • Skladovanie: Skladovanie pri 2-8°C.
  • Návod na použitie: Vyberte z obalu a ohrejte v horúcej vode či v mikrovlnnej rúre.

Zloženie

Zloženie výrobku: zemiaky, pšeničná múka, soľ

Výživové údaje na 100g  
Energetická hodnota [Kcal] 99
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 414
Tuky [Gram] 0.5
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.1
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 21
z toho cukry [Gram] 0.5
Vláknina [Gram] 2.8
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 2.7
Soľ (NaCl) [Gram] 1.3

Alergény (zoznam zložiek): pšeničná múka

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 450g

Podobné produkty
Šúľance zemiakové 77% 450g Moderná gazdinka
1 ks
Slovensko
3,19 €
7,09 €/kg
Knedľa parená bezgluténová trvanlivá 320g Novalim
1 ks
Slovensko
3,29 €
10,28 €/kg
Parené buchty so slivkovým lekvárom 6 ks 450 g
1 BA
Slovensko
4,09 €
4,09 €/kg
Lístkové cesto chladené Dobrú chuť 300g
1 ks
Česká republika
1,39 €
4,63 €/kg
Knedľa zemiaková 77% 400g Moderná gazdinka
1 ks
Slovensko
2,49 €
6,22 €/kg
Parené buchty s čokoládou 6 ks 450 g
1 BA
Slovensko
4,29 €
4,29 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-50%
Knedľa žemlová 600g VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,89 €
1,45 €
2,41 €/kg
-21%
Knedľa varená GABDI 600g
1 ks
Slovensko
2,89 €
2,29 €
3,82 €/kg
Zemiakové halušky 75% 450g Moderná gazdinka
1 ks
Slovensko
2,79 €
6,20 €/kg
Parené buchty s marmeládou 6 ks 450 g
1 BA
Slovensko
3,89 €
3,89 €/kg
-21%
Knedľa žemlová 600g
1 ks
Slovensko
2,89 €
2,29 €
3,82 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-75%
Šúľance zemiakové 77% 450g Mod. gazdinka VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
3,19 €
0,80 €
1,77 €/kg
Zemiakové halušky 75% 450g Moderná gazdinka
1 ks
Slovensko
2,79 €
6,20 €/kg
Knedľa zemiaková 77% 400g Moderná gazdinka
1 ks
Slovensko
2,49 €
6,22 €/kg
Šúľance zemiakové 77% 450g Moderná gazdinka
1 ks
Slovensko
3,19 €
7,09 €/kg
MixFood s.r.o.
Hlavná 1K, 900 66 Vysoká pri Morave, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Mrkva čistená celá 3kg/bal.
1 ks
Slovensko
8,99 €
3,00 €/kg
Šúľance zemiakové 77% 450g Moderná gazdinka
1 ks
Slovensko
3,19 €
7,09 €/kg
Cibuľa červená krájaná na plátky 5kg/bal.
1 ks
Slovensko
15,99 €
3,20 €/kg
Cibuľa žltá krájaná na plátky 5kg/bal.
1 ks
Slovensko
13,79 €
2,76 €/kg
Zeler strúhaný na 2mm 3kg/bal.
1 ks
Slovensko
12,19 €
4,06 €/kg
Polievková zmes strúhaná na 3mm 3kg/bal.
1 ks
Slovensko
10,79 €
3,60 €/kg
Zeler čistený celý 5kg/bal.
1 ks
Slovensko
16,49 €
3,30 €/kg
Cibuľa žltá krájaná na kocky 10x10mm 5kg/bal.
1 ks
Slovensko
13,79 €
2,76 €/kg
Kapusta biela rezaná 3kg/bal.
1 ks
Slovensko
7,19 €
2,40 €/kg
Zeler strúhaný na 4mm 3kg/bal.
1 ks
Slovensko
12,19 €
4,06 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Šúľance zemiakové 77% 450g Mod. gazdinka VÝPREDAJ
Šúľance zemiakové 77% 450g Mod. gazdinka VÝPREDAJ
0,80 € s 19% DPH
3,19 €