Rauch Happy Day Immun Iron 1L

1 ks
Rauch Happy Day Immun Iron 1 l
Kategória Nektáre
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za LIT 2,59 €
Dočasne nedostupný
2,59 € s 23% DPH
Rauch Happy Day Immun Iron 1L

Viacdruhový ovocný nektár vyrobený čiastočne z koncentrátu a pyré koncentrátu s vitamínom C a železom.

Skladovanie

Po otvorení uchovávajte v chlade a spotrebujte do 3 dní. Minimálna trvanlivosť do: viď vrchnú časť obalu.

 

Zloženie
  • 55% viacdruhová ovocná šťava čiastočne z koncentrátu a pyré koncentrátu (jablko, višňa, červené hrozno, granátové jablko, arónia, baza čierna)
  • Voda
  • Cukor
  • Kyselina: kyselina citrónová
  • Vitamín C
  • Maltodextrín
  • Difosforečnan železitý
  • Emulgátor: lecitín
  • Obsah ovocia: minimálne 55%

 

Výživové hodnoty:  100ml
Energia 218 kJ /
  52 kcal
Tuky <0,5 g
z toho nasýtené mastné kyseliny <0,1 g
Sacharidy 12 g
z toho cukry 12 g
Bielkoviny <0,5 g
Soľ <0,01 g
Vitamín C 24 mg (30%**)
Železo 2,1 mg (15%**)
**NRV: Referenčná výživová hodnota  
Obsah balenia

1 L - Kartón

Podobné produkty
Rauch Happy Day Immun Active 1L
Dočasne nedostupné
1 ks
2,59 €
2,59 €/LIT
Rauch Čierna ríbezľa 25% 200ml
1 ks
Rakúsko
1,29 €
6,45 €/LIT
Rauch Happy Day happy Jahoda 1L
1 ks
Maďarsko
2,39 €
2,39 €/LIT
Tropico Fruit Natural koncentrát Jablko 10kg Bib
1 ks
Slovensko
86,09 €
8,61 €/kg
Rio Redmix 1l
1 ks
Slovensko
2,09 €
1,98 €/LIT
Rio Hrozno jablko limetka 1l
1 ks
Slovensko
2,09 €
1,98 €/LIT
Rauch Jahoda 40% 200ml
1 ks
Rakúsko
1,29 €
6,45 €/LIT
Cappy Jahodová zmes 1 l *ZO
1 ks
Európska únia
2,49 €
2,49 €/LIT
Cappy nektár Multivitamín 52% 1l *ZO
1 ks
Maďarsko
2,49 €
2,49 €/LIT
Relax Džús Pomaranč červený grapefruit 1 l
1 ks
Poľsko
2,89 €
2,89 €/LIT
Rauch Happy Day Pomaranč Sunshine 1L
1 ks
Maďarsko
2,49 €
2,49 €/LIT
Rio Ovocný mix s jablkom a marhuľou 1l
1 ks
Slovensko
2,09 €
1,98 €/LIT
Rauch Happy Day happy Hruška 1L
1 ks
Maďarsko
2,39 €
2,39 €/LIT
Tropico Fruit Natural koncentrát Pomaranč 10kg Bib
1 ks
Slovensko
115,19 €
11,52 €/kg
Rauch Hruška 49% 200ml
1 ks
Rakúsko
1,29 €
6,45 €/LIT
Rauch Happy Day happy Broskyňa 1L
1 ks
Maďarsko
2,39 €
2,39 €/LIT
Rauch Happy Day happy Ananás 1L
1 ks
Maďarsko
2,39 €
2,39 €/LIT
Tropico Fruit Natural koncentrát Multi 10kg Bib
1 ks
Slovensko
109,19 €
10,92 €/kg
Rauch Bravo Jablko 1,5l
1 ks
Maďarsko
2,09 €
1,39 €/LIT
Rauch Sport Isotonic Citrus nealko.nápoj 500ml*ZO
1 ks
Rakúsko
1,59 €
3,18 €/LIT
Rauch Bravo Jahoda 500ml*ZO
1 ks
Maďarsko
1,59 €
3,18 €/LIT
Rauch Happy Day happy Broskyňa 1L
1 ks
Maďarsko
2,39 €
2,39 €/LIT
Rauch Happy Day Immun Active 1L
Dočasne nedostupné
1 ks
2,59 €
2,59 €/LIT
Rauch MyTea Citrón 330ml*ZO
1 ks
Rakúsko
1,19 €
3,61 €/LIT
Rauch Culinary Limetková šťava 1*ZO
1 ks
Rakúsko
3,99 €
3,99 €/LIT
Rauch MyTea Černica 1,5l*ZO
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,33 €/LIT
Rauch Happy Day happy Jahoda 1L
1 ks
Maďarsko
2,39 €
2,39 €/LIT
Rauch Happy Day happy Ružový grapefruit 1L
1 ks
Maďarsko
2,39 €
2,39 €/LIT
RAUCH Hungária Kft.
Kiskárosh?d u. 2, H-1171 Budapest, Hungaryviac informácií o distribútorovi
Rauch Happy Day Immun Iron 1L
Dočasne nedostupné
1 ks
2,59 €
2,59 €/LIT
Rauch Nativa Zelený čaj s citrónom 500ml*ZO
1 ks
Maďarsko
1,59 €
3,18 €/LIT
Rauch Bravo Broskyňa 1,5l
1 ks
Maďarsko
2,09 €
1,39 €/LIT
Rauch Happy Day Ananás 100% 1L
1 ks
Maďarsko
2,19 €
2,19 €/LIT
Rauch Happy Day Pomaranč s dužinou 100% 1L
1 ks
Maďarsko
2,89 €
2,89 €/LIT
Rauch Happy Day happy Hruška 1L
1 ks
Maďarsko
2,39 €
2,39 €/LIT
Rauch Nativa Zelený čaj s citrónom 1000ml
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
1,99 €/LIT
Rauch Yippy Višňa 330ml*ZO
1 ks
Maďarsko
1,09 €
3,30 €/LIT
Rauch Bravo Zelené jablko 1,5l
1 ks
Maďarsko
2,09 €
1,39 €/LIT
Rauch Happy Day happy Ružový grapefruit 1L
1 ks
Maďarsko
2,39 €
2,39 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Rauch Happy Day Immun Iron 1L
Rauch Happy Day Immun Iron 1L
2,59 € s 23% DPH