Pepsi Zero Sugar Lemon 330ml*ZO VÝPREDAJ

1 ks
Česká republika
Pepsi Zero Sugar Lemon 330 ml
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Colové nápoje
Množstvo v kartóne 24 ks
Cena za LIT 2,40 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,79 € s 23% DPH
0,99 €
Záloha +0,15 €/ks
Pepsi Zero Sugar Lemon 330ml*ZO VÝPREDAJ

Limonáda s kolovo-citronovou príchuťou, obsahuje sladidlá.

Skladovanie:

Minimálna trvanlivosť do konca: pozri dno plechovky. Skladujte v suchu, chráňte pred teplom, mrazom a priamym slnečným žiarením.

PLECH “Skratka ZO označuje nápoje v zálohovanom obale.” Zákonom stanovená výška zálohy za jeden zálohovaný obal PET/PLECH na nápoje 0,15 eura bude uvedená a prirátaná na účtovnom doklade.

Zloženie
Výživové hodnoty na 100 ml:
Energia 2 kJ/0,5 kcal
Tuky 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 0 g
z toho cukry 0 g
Bielkoviny 0 g
Soľ 0,04 g
*Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)  
**1 porcia = 330 ml  

Zloženie výrobku: Voda, Citrónová šťava z koncentrátu (1 %), Oxid uhličitý, Farbivo: (E 150d), Aróma (obsahuje kofeín), Sladidlá (aspartám a acesulfám K), Kyseliny (kyselina fosforečná a kyselina citrónová), Regulátor kyslosti: citrany sodné, Konzervačná látka: benzoan sodný

Obsah balenia

330 ml - Plechovka/konzerva

Podobné produkty
Pepsi Zero Sugar Lemon 330ml*ZO
1 ks
Česká republika
0,99 €
3,00 €/LIT
Coca Cola Zero 1l *ZO
1 ks
Česká republika
1,79 €
1,79 €/LIT
Coca Cola Zero 2l *ZO
1 ks
Česká republika
2,89 €
1,45 €/liter
Coca Cola 4x330ml *ZO
1 BA
Maďarsko
3,89 €
2,95 €/liter
Coca Cola Zero Zero 330ml*ZO
1 ks
Česká republika
1,09 €
3,30 €/liter
Coca Cola sklo 24x200ml*ZO
1 KT
Česká republika
34,99 €
7,29 €/liter
-21%
Coca Cola Zero Zero 1,5l*ZO
1 ks
Česká republika
2,39 €
1,89 €
1,26 €/liter
Coca Cola sklo 24x330ml*ZO
1 KT
Česká republika
35,49 €
4,48 €/liter
Coca Cola Zero 4x330ml *ZO
1 BA
Maďarsko
3,89 €
2,95 €/liter
Coca Cola Zero Zero 500ml*ZO
1 ks
Česká republika
1,59 €
3,18 €/liter
Coca Cola 500ml *ZO
1 ks
Česká republika
1,59 €
3,18 €/liter
Coca Cola 1l *ZO
1 ks
Česká republika
1,79 €
1,79 €/LIT
Coca Cola Zero Zero sklo 24x330ml*ZO
1 KT
Česká republika
35,49 €
4,48 €/liter
Coca Cola 330ml *ZO
1 ks
Česká republika
1,09 €
3,30 €/liter
Coca Cola zero sklo 24x200ml*ZO
1 KT
Česká republika
34,99 €
7,29 €/liter
Coca Cola 2l *ZO
1 ks
Česká republika
2,89 €
1,45 €/liter
Coca Cola Zero 500ml *ZO
1 ks
Česká republika
1,59 €
3,18 €/liter
Coca-Cola Zero Zero 1l*ZO
1 ks
Česká republika
1,79 €
1,79 €/liter
Coca Cola zero sklo 24x330ml*ZO
1 KT
Česká republika
35,49 €
4,48 €/liter
Coca Cola Zero 330ml *ZO
1 ks
Česká republika
1,09 €
3,30 €/liter
Spotrebujte do 30.10.26 Spotreba 30.10.26
-20%
Pepsi Zero Sugar Lemon 330ml*ZO VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,79 €
2,40 €/LIT
Pepsi Cola Max 500ml *ZO
1 ks
Česká republika
1,39 €
2,78 €/LIT
Pepsi Cola 330ml *ZO
1 ks
Česká republika
0,99 €
3,00 €/LIT
Pepsi Zero Sugar Lemon 330ml*ZO
1 ks
Česká republika
0,99 €
3,00 €/LIT
Pepsi Cola 1,5l *ZO
1 ks
Česká republika
1,89 €
1,26 €/LIT
Pepsi Zero Sugar Lemon 500ml*ZO
1 ks
Česká republika
1,39 €
2,78 €/LIT
Pepsi zero sugar sklo 24x250ml*ZO
1 KT
Česká republika
23,49 €
0,98 €/ks
Pepsi Cola sklo 24x250ml*ZO
1 KT
Česká republika
23,49 €
0,98 €/ks
Pepsi Cola 2l *ZO
1 ks
Česká republika
2,39 €
1,20 €/LIT
Pepsi Cola 500ml *ZO
Očakávame 05.10.
1 ks
Česká republika
1,39 €
2,78 €/LIT
Distribútor: KMV BEV SK s.r.o.
Nádražná 534 901 01 Malacky Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Lay´s Oven Baked solené 55g
Očakávame 05.10.
1 ks
1,35 €
24,55 €/kg
Novinka
Magnesia Plus Focus minerálna voda 700ml*ZO
1 ks
Česká republika
2,19 €
3,13 €/LIT
Kofola Nulka 2l*ZO
1 ks
Česká republika
2,39 €
1,20 €/LIT
Novinka
Magnesia Plus Boost minerálna voda 700ml*ZO
1 ks
Česká republika
2,19 €
3,13 €/LIT
Novinka
Magnesia Plus Antistress minerálna voda 700ml*ZO
1 ks
Česká republika
2,19 €
3,13 €/LIT
Magnesia minerálna voda perlivá 1,5l *ZO
1 ks
Česká republika
0,95 €
0,63 €/LIT
Kofola Nulka 1,5l*ZO
1 ks
Česká republika
1,89 €
1,26 €/LIT
Schweppes tonic 1,5l *ZO
1 ks
Česká republika
1,89 €
1,26 €/LIT
Pepsi Cola Max 330ml *ZO
1 ks
Česká republika
0,99 €
3,00 €/LIT
Pepsi Cola 330ml *ZO
1 ks
Česká republika
0,99 €
3,00 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Pepsi Zero Sugar Lemon 330ml*ZO VÝPREDAJ
Pepsi Zero Sugar Lemon 330ml*ZO VÝPREDAJ
0,79 € s 23% DPH
0,99 €
Záloha +0,15 €/ks