Paštrnák kal. 3-7, I. Tr.

1 kg
Poľsko
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Koreňová zelenina
Cena za kg 1,99 €
Na sklade viac ako 100 kg
Cena bude prepočítaná na základe reálne naváženej váhy
1,99 € s 19% DPH
Paštrnák kal. 3-7, I. Tr.
Podobné produkty
Petržlen kal. 3-7
1 kg
Slovensko
0,43 €
2,69 €/kg
Mrkva baby s vňaťou 200g tácka
1 ks
Španielsko
Južná Afrika
5,19 €
25,95 €/kg
Mrkva praná kal. 50-250
1 kg
Holandsko
Slovensko
0,24 €
1,39 €/kg
Cvikla Chioggia
Očakávame 01.10.
1 kg
Holandsko
0,92 €
5,39 €/kg
-23%
Mrkva zväzok I. Tr.
1 ks
Slovensko
1,89 €
1,45 €
2,90 €/kg
Cvikla zlatá
1 kg
Holandsko
0,86 €
5,39 €/kg
Mrkva praná kal.200-400
1 kg
Holandsko
0,60 €
1,89 €/kg
Cvikla baby 200g tácka
1 ks
Portugalsko
6,19 €
30,95 €/kg
Balená Mrkva praná 500g
1 BA
Slovensko
1,59 €
3,18 €/kg
Cvikla (Červená repa) predvarená 500g Pickles
1 ks
Slovensko
1,39 €
2,78 €/kg
Kvaka turnip
1 kg
Francúzsko
0,64 €
4,59 €/kg
Mrkva baby mix s vňaťou 200g tácka
1 ks
Portugalsko
Južná Afrika
9,28 €
46,41 €/kg
Mrkva fialová kal. 50-250
1 kg
Holandsko
0,95 €
4,99 €/kg
Cvikla kal. 50+
1 kg
Poľsko
0,36 €
1,19 €/kg
Mrkva biela kal. 50-250
Dočasne nedostupné
1 kg
0,51 €
3,39 €/kg
Balená Zelenina 1kg tácka
1 BA
Slovensko
2,69 €
2,69 €/kg
Chren čerstvý 30mm+
Očakávame 01.10.
1 kg
Maďarsko
1,88 €
9,42 €/kg
Balená Zelenina 500g
1 BA
Slovensko
2,09 €
4,18 €/kg
Balený Petržlen 500g
1 BA
Slovensko
2,99 €
5,98 €/kg
Mrkva baby 250g Carotella kal.6-14
1 ks
Holandsko
1,49 €
5,96 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Paštrnák kal. 3-7, I. Tr.
Paštrnák kal. 3-7, I. Tr.
1,99 € s 19% DPH