Pasta Curry zelená 400g J-Lek

1 ks
Thajsko
J-Lek Pasta Curry zelená. Hmotnosť/ mObjem balenia: 400g J-Lek.
Krajina pôvodu Thajsko
Kategória Tekuté korenie a pasty
Množstvo v kartóne 24 ks
Cena za kg 9,48 €
Na sklade viac ako 10 ks
3,79 € s 19% DPH
Pasta Curry zelená 400g J-Lek

Zelená kari pasta J-Lek 400g.

Skladovanie
  • Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Po otvorení uchovajte v chlade. Minimálna trvanlivosť pozri na obale.
Zloženie

Palmový olej, šalotka, citrónová tráva, cesnak, galangal, zelené chilli, voda, jedlá soľ, cukor, semeno koriandra, kaffirová limetková kôra, zázvor, kurkuma, biele korenie, rasca, regulátor kyslosti: kyselina citrónová.

Alergény

Obilniny obsahujúce lepok (tj pšenica, žito, jačmeň, ovos, špalda, kamut alebo ich hybridné odrôdy). Sója a výrobky z nej.sója, horčica a výrobky z nej, kôrovec a výrobky z nich, sezam a výroky z neho, ryba a výroky z nich.

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 218,00
Energetická hodnota [KJ]: 904,00
Tuky [Gram]: 16,40
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 6,80
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 15,50
z toho cukry [Gram]: 4,50
Vláknina [Gram] neuvádí se
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 2,00
Soľ (NaCl) [Gram]: 8,00
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 400g J-Lek.

Podobné produkty
Pasta Thai Curry (Kari) červená štipľavá 115g Shan'shi
1 ks
Thajsko
2,49 €
21,65 €/kg
Pasta Wasabi 43g Shan’Shi
1 ks
Čína
2,98 €
69,30 €/kg
Pasta hľúzovková URBANI 200g sklo
1 ks
Taliansko
9,00 €
45,00 €/kg
Pasta Tom Yum "LOBO"  400g
1 ks
Thajsko
4,99 €
12,48 €/kg
Pasta Curry (Kari) červená 400g Cock Brand
1 ks
Thajsko
3,79 €
9,48 €/kg
Pasta Curry (Kari) zelená 400g Cock Brand
1 ks
Thajsko
3,79 €
9,48 €/kg
Bratenjus 3kg Hügli
1 ks
Česká republika
90,99 €
30,33 €/kg
MAGGI Tekuté korenie 960g
1 ks
Poľsko
5,29 €
6,89 €/LIT
Pasta Curry (Kari) žltá 400g Cock Brand
1 ks
Thajsko
3,79 €
9,48 €/kg
Pasta Curry červená 400g J-Lek
1 ks
Thajsko
3,79 €
9,48 €/kg
Pasta Thai Curry (Kari) žltá 115g Shan'shi
1 ks
Thajsko
2,49 €
21,65 €/kg
Chilli pasta Premium 100g Ady
1 ks
Slovensko
0,79 €
7,90 €/kg
Dym tekutý HICKORY 2,2L
1 ks
Mexiko
18,89 €
8,59 €/LIT
Pasta sezamová TAHINI AL WADI 454g
1 ks
Thajsko
6,59 €
14,52 €/kg
Erös Pista pálivý paprikový krém Univer 200 g
1 ks
Maďarsko
2,79 €
13,95 €/kg
Korenie polievkové KLASIK VITANA 160ml
1 ks
Česká republika
1,59 €
9,94 €/LIT
MAGGI Tekuté ochucovadlo 6kg
1 ks
Slovensko
26,99 €
4,50 €/kg
Pasta Tom Yum "LOBO" 30g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,19 €
39,67 €/kg
Pasta Kari červená 195g  J-Lek
1 ks
Thajsko
3,39 €
17,38 €/kg
Gulášový krém lahôdkový Univer 70 g
Očakávame 28.09.
1 ks
Maďarsko
1,19 €
17,00 €/kg
Distribútor: HOKA TRADE, s.r.o.
Sídlo firmy: Radlicka 2485/1033, 150 00 Praha5, Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Ryžové rezance 7mm 240g Lucka
1 ks
Vietnam
1,99 €
8,29 €/kg
Ryžové rezance 1mm 1kg Lucka
1 ks
Vietnam
6,09 €
6,09 €/kg
Pasta Curry zelená 400g J-Lek
1 ks
Thajsko
3,79 €
9,48 €/kg
Ryžové rezance 3mm 240g Lucka
1 ks
Vietnam
1,99 €
8,29 €/kg
Ryžové cestoviny Fusilli 300g Risolino
1 ks
Vietnam
1,99 €
6,63 €/kg
Ryžové cestoviny Fusilli (Vretená) 300g Lucka
1 ks
Vietnam
1,99 €
6,63 €/kg
Ryžové cestoviny Penne 300g Risolino
1 ks
Vietnam
1,99 €
6,63 €/kg
Ryžové cestoviny Penne 2kg Lucka
1 ks
Vietnam
10,99 €
5,50 €/kg
Ryžové cestoviny Fusilli (Vretená) 2kg Lucka
1 ks
Vietnam
10,99 €
5,50 €/kg
Pasta Curry červená 400g J-Lek
1 ks
Thajsko
3,79 €
9,48 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Pasta Curry zelená 400g J-Lek
Pasta Curry zelená 400g J-Lek
3,79 € s 19% DPH