Párky

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
32 produktov
Mr.Párok Hot Dog Čertovský 10x120g Steinex
1 ks
Česká republika
10,29 €
8,58 €/kg
Párky Debrecínske cca 1kg Steinex
1 ks
Česká republika
13,19 €
8,79 €/kg
Párky Víkendové cca 1,5kg Steinex
1 kg
Česká republika
5,09 €
5,09 €/kg
Párky Viedenské so syrom cca 1kg Steinex
1 kg
Česká republika
8,99 €
8,99 €/kg
Berger Párky frankfurtské cca 1,63kg Berger
1 kg
Rakúsko
13,39 €
13,39 €/kg
Párky Hydinové 300g Hyza
Očakávame 03.10.
1 ks
Slovensko
1,35 €
4,50 €/kg
Párky Poctivé viedenské 180g, KU
Očakávame 05.10.
1 ks
Česká republika
2,19 €
12,17 €/kg
Párky Poctivé Debrecínske 180g, KU
Očakávame 05.10.
1 ks
2,19 €
12,17 €/kg
Párky Poctivé viedenské pre deti 180g, KU
Očakávame 05.10.
1 ks
Česká republika
2,19 €
12,17 €/kg
Párky Detské Gašpárky so syrom 250g Gašparík
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
2,79 €
11,16 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-75%
Párky Teľacie cca 200g KRAVA&CO VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
4,18 €
1,04 €
5,22 €/kg
Momentálne nedostupný
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-50%
Párky Debrecínske cca 1,5kg Steinex VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
13,19 €
6,59 €
4,40 €/kg
Momentálne nedostupný

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana