Nápoje

Snáď ste si nemysleli, že vás necháme o smäde. Postaráme sa  aj o váš pitný režim – od rannej kávy a osviežujúcej minerálky až po večernú fľašu výnimočného vína. Vy nemusíte ani vyjsť z domu, a ak si pripijete aj na naše zdravie, bude nám cťou. Ponúkame pitný režim presne podľa vašej chuti, alko aj nealko na každú príležitosť a široký výber slovenských i zahraničných vín.

Odporúčame na tento mesiac
San Pellegrino minerálna voda perlivá 750ml
1 ks
Taliansko
1,99 €
2,65 €/LIT
Mana Roots 100% ovocná šťava Mango 250ml
1 ks
Slovensko
1,79 €
7,16 €/LIT
Sirup Mätovo-limetový 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
TEEKANNE Imunita, bylinná zmes, 10 vrecúšok, 18 g
1 ks
Európska únia
1,79 €
0,18 €/ks
-21%
Lucaffé Mamma Lucia zrnková káva 1kg
1 ks
Taliansko
19,59 €
15,49 €
15,49 €/kg
Víno b. Pálava bobuľový výber sladké, VZT 0,5l SK
1 ks
Slovensko
6,89 €
13,78 €/LIT
Pivo Svijany Svijanská desítka 500ml*ZO
1 ks
Česká republika
1,29 €
2,58 €/LIT
SodaStream Sirup Ľadový čaj broskyňa 440ml
1 ks
Izrael
7,29 €
16,57 €/LIT
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
2042 produktov
Víno b. Rizlink Vlašský, Villa Valtice 0,75l CZ
1 ks
Česká republika
9,49 €
12,65 €/LIT
Trvalo výhodné
Vermut Martini Rosato 15% 1l
1 ks
Taliansko
12,39 €
12,39 €/LIT
Fanta Exotic 1,5l*ZO
1 ks
Česká republika
2,39 €
1,59 €/LIT
Trvalo výhodné
Belvedere Organic Vodka Svietiaca 40% 0,7l
1 ks
Poľsko
39,99 €
57,13 €/LIT
Novinka
Pijur 100% hroznová šťava sýtená biela 250ml*ZO
1 ks
Slovensko
1,99 €
7,96 €/LIT
Trvalo výhodné
Jameson Caskmates Stout Edition Whisky 40% 0,7 l
1 ks
Írsko
22,29 €
31,84 €/LIT
Herbex čaj Dubová kôra 50g
1 ks
Slovensko
1,69 €
33,80 €/kg
Koniferum borovička 37,5% 0,5l
1 ks
Slovensko
7,69 €
15,38 €/LIT
Trvalo výhodné
Tanqueray Blackcurrant Royale Gin 41,3% 0,7l
1 ks
Spojené kráľovstvo
20,29 €
28,99 €/LIT
Víno Templářské sklepy Rulandské šedé
1 ks
Česká republika
3,99 €
5,32 €/LIT
Víno šumivé r. Královský Sekt Excelence Brut 0,75l
1 ks
Česká republika
8,79 €
11,72 €/LIT
Tropico Fruit Natural koncentrát Multi 10kg Bib
1 ks
Slovensko
109,19 €
10,92 €/kg
Maruna Marhuľovica 45% 0,04l
1 ks
Slovensko
1,89 €
47,25 €/LIT
Bulldog London Dry Gin 40% 0,7l
1 ks
Spojené kráľovstvo
29,89 €
42,70 €/LIT
Teekanne Urologický čaj s brusnicami 20g
1 ks
Rakúsko
1,79 €
89,50 €/kg
Prosecco Superiore Bepin De Eto Extra brut Millesimato DOCG 0,75l
1 ks
Taliansko
17,39 €
23,19 €/LIT
OFFBEAT Rosé 0% BIO/VEGAN 0,75l
1 ks
Taliansko
7,49 €
9,99 €/LIT
Trvalo výhodné
Víno šumivé Chandon Argentina Brut 12% 0,75l
1 ks
Argentína
15,69 €
20,92 €/LIT
Trvalo výhodné
Planteray Cut & Dry Rum 40% 0,7l
1 ks
Barbados
25,49 €
36,41 €/LIT
Coca-Cola Zero and Jack Daniel's 5% 330ml*ZO
1 ks
Holandsko
3,49 €
10,58 €/LIT

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana