Nápoje

Snáď ste si nemysleli, že vás necháme o smäde. Postaráme sa  aj o váš pitný režim – od rannej kávy a osviežujúcej minerálky až po večernú fľašu výnimočného vína. Vy nemusíte ani vyjsť z domu, a ak si pripijete aj na naše zdravie, bude nám cťou. Ponúkame pitný režim presne podľa vašej chuti, alko aj nealko na každú príležitosť a široký výber slovenských i zahraničných vín.

Odporúčame na tento mesiac
San Pellegrino minerálna voda perlivá 750ml
1 ks
Taliansko
1,99 €
2,65 €/LIT
Mana Roots 100% ovocná šťava Mango 250ml
1 ks
Slovensko
1,79 €
7,16 €/LIT
Sirup Mätovo-limetový 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
TEEKANNE Imunita, bylinná zmes, 10 vrecúšok, 18 g
1 ks
Európska únia
1,79 €
0,18 €/ks
-21%
Lucaffé Mamma Lucia zrnková káva 1kg
1 ks
Taliansko
19,59 €
15,49 €
15,49 €/kg
Víno b. Pálava bobuľový výber sladké, VZT 0,5l SK
1 ks
Slovensko
6,89 €
13,78 €/LIT
Pivo Svijany Svijanská desítka 500ml*ZO
1 ks
Česká republika
1,29 €
2,58 €/LIT
SodaStream Sirup Ľadový čaj broskyňa 440ml
1 ks
Izrael
7,29 €
16,57 €/LIT
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
2040 produktov
Familia Spiš Borovička 40% 0,5 l
1 ks
Slovensko
6,49 €
12,98 €/LIT
Energy Shot Shoot Tea 125ml Mana Roots
1 ks
Slovensko
2,15 €
17,20 €/LIT
Trvalo výhodné
Citadelle  Jardin D´été Gin 41,5% 0,7 l
1 ks
Francúzsko
25,79 €
36,84 €/LIT
Herbex Bio Rakytníkový čaj 20x2g (40g)
1 ks
Slovensko
2,69 €
0,13 €/ks
-27%
Pivo Nilio White Knight nealko 330ml
1 ks
Slovensko
3,39 €
2,49 €
7,55 €/LIT
Pivo Birell 0,0 Citrón & Mäta 6x500ml*ZO
1 BA
Slovensko
7,29 €
2,43 €/liter
Sirup Cherry Blossom 0,7l Monin
1 ks
Francúzsko
12,79 €
18,27 €/LIT
Víno biele Sauvignon, JM Doľany 0,75l
1 ks
Slovensko
3,99 €
5,32 €/LIT
Trvalo výhodné
Chivas Regal 12yo 40% 0,7 l
1 ks
Spojené kráľovstvo
25,49 €
36,41 €/LIT
Herbex Bio čaj Fenikel obyčajný 20x2g (40g)
1 ks
Slovensko
1,99 €
0,10 €/ks
Tropico Fruit Natural koncentrát Pomaranč 10kg Bib
1 ks
Slovensko
115,19 €
11,52 €/kg
Vinea červená 24x250ml*ZO
1 KT
Slovensko
24,75 €
1,03 €/ks
Coca-Cola Zero Zero 1l*ZO
1 ks
Česká republika
1,79 €
1,79 €/liter
Víno r. Frankovka modrá suché Golguz 250ml SK
1 ks
Slovensko
2,79 €
11,16 €/LIT
Coca Cola Zero Zero sklo 24x330ml*ZO
1 KT
Česká republika
35,49 €
4,48 €/liter
Lucaffé Vending Luxury zrnková káva 1kg
1 ks
Taliansko
26,49 €
26,49 €/kg
Powerade Zero izotonický nápoj Mountain Blast 500ml*ZO
1 ks
Taliansko
1,99 €
3,98 €/LIT
Trvalo výhodné
Havana Club Anejo Especial Rum 37,5% 0,7l
1 ks
Kuba
16,49 €
23,56 €/LIT
Trvalo výhodné
Jameson Black Barrel Whisky 40% 0,7 l
1 ks
Írsko
26,19 €
37,41 €/LIT
Angostura Bitter 44,7% 0,2l
1 ks
Trinidad a Tobago
16,69 €
83,45 €/LIT

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana