Leberkäse sal.so syrom cca 1,5 kg Berger VÝPREDAJ

1 kg
Berger Leberkäse saláma so syrom. Hmotnosť/ Objem balenia: 1,5kg.
Kategória V celku
Cena za kg 9,29 €
Momentálne nedostupný
Cena bude prepočítaná na základe reálne naváženej váhy
9,29 € s 19% DPH
12,39 €
Leberkäse sal.so syrom cca 1,5 kg Berger VÝPREDAJ

Berger saláma so syrom Leberkäse cca 1,5kg.

  • Veterinárne číslo: AT 30533 EU
  • Skladovanie: skladovať v chlade pri +2 až +6 , neotvorené minimálne..viď etiketu
Zloženie

Zloženie výrobku: 60 % bravčové a hovädzie mäso , syr, slanina, pitná voda, jedlá sol, zemiakový škrob, koreniny, stabilizátory: difosfáty, cukor, dextróza, antioxidanty: kyselina askorbová, arómy, koreniace extrakty, jedle korenia, konzervačná látka: dusitan sodný, farbivo : pravy karmín,

Alergény (zoznam zložiek): mlieko

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 1,5kg.

Podobné produkty
Leberkäse saláma so syrom cca 1,5 kg Berger
1 kg
Rakúsko
12,39 €
12,39 €/kg
Saláma Diavola cca 1,9kg Rovagnati
1 kg
Taliansko
19,49 €
19,49 €/kg
Saláma Spianata Calabra Piccante cca od 1,8kg do 2,2kg Rovagnati
1 kg
Taliansko
19,49 €
19,49 €/kg
Saláma Mediteran cca 1,5kg Tauris
Očakávame 06.10.
1 ks
Slovensko
20,99 €
13,99 €/kg
-15%
Klobása Salsiccia piccante cca 300g Rovagnati
1 ks
Taliansko
7,20 €
6,12 €
20,39 €/kg
Saláma slovenská točená cca 2 kg OA, Gašparík
Dočasne nedostupné
1 ks
14,00 €
7,00 €/kg
Saláma Milano cca 2,8kg Rovagnati
1 kg
Taliansko
19,49 €
19,49 €/kg
Saláma Spianata Romana Dolce cca 1,8kg do 2,3kg Rovagnati
1 kg
Taliansko
19,49 €
19,49 €/kg
Saláma Salsiccia piccante cca 300-500g Valpadana
1 ks
Taliansko
5,14 €
14,69 €/kg
Saláma Mortadella s pistáciami blok cca 6kg Rovagnati
1 ks
Taliansko
67,14 €
11,19 €/kg
Saláma Malokarpatská cca 1kg Mecom
1 ks
Slovensko
8,89 €
8,89 €/kg
Saláma Mortadella blok cca 6kg Rovagnati
1 ks
Taliansko
61,14 €
10,19 €/kg
Saláma Nitran 77 PF cca 570g, Tauris
Dočasne nedostupné
1 ks
Európska únia
9,06 €
15,89 €/kg
Saláma extra jemná cca 3kg Berger
1 kg
Rakúsko
7,19 €
7,19 €/kg
Saláma Chorizo cca 1,7kg Argal
1 kg
Španielsko
11,59 €
11,59 €/kg
Saláma pivná cca 2kg Steinex
1 kg
Česká republika
8,09 €
8,09 €/kg
Saláma zimná 400g Pick
1 ks
Maďarsko
13,25 €
33,13 €/kg
Saláma Nitran cca 1kg, Mecom
1 ks
Slovensko
9,29 €
9,29 €/kg
Saláma Ventricina cca 2,5kg Rovagnati
1 ks
Taliansko
42,72 €
17,09 €/kg
Novinka
Saláma Chopok cca 1kg Mecom
1 kg
Slovensko
11,09 €
11,09 €/kg
Leberkäse saláma so syrom cca 1,5 kg Berger
1 kg
Rakúsko
12,39 €
12,39 €/kg
Leberkäse sekaná saláma cca 3kg Berger
1 kg
Rakúsko
8,39 €
8,39 €/kg
 Párky frankfurtské 375g Berger
1 ks
Rakúsko
4,89 €
13,04 €/kg
Šunka Morčacia 75% nárez 100g Berger
1 ks
Rakúsko
2,49 €
24,90 €/kg
Šunka Wellness krájaná 100g Berger
1 ks
Rakúsko
2,49 €
24,90 €/kg
Spotrebujte do 7.10.26 Spotreba 7.10.26
-25%
Leberkäse sal.so syrom cca 1,5 kg Berger VÝPREDAJ
1 kg
12,39 €
9,29 €
9,29 €/kg
Momentálne nedostupný
Saláma Extra jemná nárez 1kg Berger
1 ks
Rakúsko
10,59 €
10,59 €/kg
Saláma extra jemná cca 3kg Berger
1 kg
Rakúsko
7,19 €
7,19 €/kg
Berger Párky frankfurtské cca 1,63kg Berger
1 kg
Rakúsko
13,39 €
13,39 €/kg
DISTRIBÚTOR AGM Neusiedl am See
AGM Neusiedl am See, Wr. Str. 110, 7100 Neusiedl am See, Rakúskoviac informácií o distribútorovi
Leberkäse sekaná saláma cca 3kg Berger
1 kg
Rakúsko
8,39 €
8,39 €/kg
Berger Párky frankfurtské cca 1,63kg Berger
1 kg
Rakúsko
13,39 €
13,39 €/kg
Leberkäse saláma so syrom cca 1,5 kg Berger
1 kg
Rakúsko
12,39 €
12,39 €/kg
Spotrebujte do 7.10.26 Spotreba 7.10.26
-25%
Leberkäse sal.so syrom cca 1,5 kg Berger VÝPREDAJ
1 kg
12,39 €
9,29 €
9,29 €/kg
Momentálne nedostupný
 Párky frankfurtské 375g Berger
1 ks
Rakúsko
4,89 €
13,04 €/kg
Žemlové kocky 5kg PeterKuchen
1 ks
Rakúsko
20,69 €
4,14 €/kg
Saláma extra jemná cca 3kg Berger
1 kg
Rakúsko
7,19 €
7,19 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Leberkäse sal.so syrom cca 1,5 kg Berger VÝPREDAJ
Leberkäse sal.so syrom cca 1,5 kg Berger VÝPREDAJ
9,29 € s 19% DPH
12,39 €