Kuchynské potreby

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
333 produktov
Box burger biely WI45506, 50ks
1 BA
Čína
9,29 €
0,19 €/ks
Priehľadný Pohár O95mm 500ml WI73216,50ks
1 BA
Čína
4,19 €
0,08 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad Eco 35l 53x60cm 15ks Folistar
1 ks
Rakúsko
1,19 €
0,08 €/ks
Trvalo výhodné
Špáradlá hygienicky balené 1000 ks (v papieri)
1 ks
Čína
1,85 €
0,00 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad 120l 70x100cm 20ks Smart
1 ks
Rakúsko
4,45 €
0,22 €/ks
Papierový pohár kraft 80mm, 280ml 50ks
1 BA
Slovensko
3,19 €
0,06 €/ks
Vidlička opakovane použiteľná 18,5cm WI22097, 50ks
1 BA
Čína
2,19 €
2,19 €/kg
Slamky znovu použiteľné 8x255mm čierne 150 ks
1 ks
Rumunsko
2,79 €
0,02 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad čierne 280l 115x135cm 5ks Folistar
1 ks
Rakúsko
3,09 €
0,62 €/ks
Trvalo výhodné
Štítok HACCP 1000ks/balenie
1 BA
Európska únia
35,59 €
0,04 €/ks
Trvalo výhodné
Vrecia na odpad čierne 35l 49x58cm 20ks Zorex
1 ks
Rumunsko
0,49 €
0,02 €/ks
Trvalo výhodné
Fólia potravinová 300m x 29cm (DxŠ) Folistar
1 ks
Rakúsko
8,99 €
0,03 €/ks
Miska papierová M WI76951, 50ks
1 BA
Čína
5,99 €
5,99 €/kg
Orion Pohárik Panna Cotta 0,12l 6ks
1 ks
Taliansko
3,59 €
0,60 €/ks
Trvalo výhodné
Fólia potravinová 60m x 29cm (DxŠ) Folistar
1 ks
Rakúsko
1,49 €
0,02 €/ks
Viečko priehľadné pre misku WI74300, 50ks
1 BA
Čína
4,45 €
4,45 €/kg
Miska priehľadná WI74305,50ks
1 BA
Čína
7,69 €
0,15 €/ks
Trvalo výhodné
Špajle drevené Grilovacie 25cm 25ks
1 ks
Čína
0,89 €
0,04 €/ks
Slamky papierové 15x0,8cm biele 100ks
1 ks
Slovensko
1,69 €
0,02 €/ks
Trvalo výhodné
Špáradlá dvojhroté 500ks Sparmal
1 ks
Čína
0,85 €
10,00 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana