Kompót Slivky polené 3720ml (3600g) Ady

1 ks
Kategória Konzervované ovocie
Množstvo v kartóne 3 ks
Cena za kg 4,11 €
Dočasne nedostupný
7,19 € s 23% DPH
Kompót Slivky polené 3720ml (3600g) Ady

Slivky odkôstkované s cukrom a sladidlom

Ady Slivky polené, spracované sterilizované jednodruhové ovocie - kompót, s objemom: 3600 g / 3720 ml, pevný podiel (Hmotnosť po odkvapkaní): 1750 g

Skladovanie
  • Skladujte pri teplote +3 až 30 °C
Krajina pôvodu
  • Slovensko

Zloženie
  • Slivky, voda, cukor, sladidlo - sacharín
Alergény:
  • Neuvádza sa
Výživové údaje na 100g:
Energetická hodnota [Kcal]: 201
Energetická hodnota [KJ]: 49
Tuky [Gram]: 0,11
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,02
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 11
z toho cukry [Gram]: 7,60
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 0,40
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,00
Obsah balenia

3500 g Pevný podiel 1750 g Brutto 4730 g Sklenená fľaša s viečkom

Podobné produkty
Kompót Brusnice celé 1700g Rolnik
1 ks
Poľsko
16,39 €
9,64 €/kg
Gaštanové pyré nesladené 879g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
10,09 €
11,48 €/kg
Jablkové pyré GIANA 720g
1 ks
Rumunsko
1,90 €
2,64 €/kg
Figy konzerva Beach Flower 415g
1 ks
Thajsko
3,09 €
7,45 €/kg
Kompót Broskyne polené 4200g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
12,39 €
5,39 €/kg
Kompót Broskyne polené 2600g Bassta
1 ks
Grécko
8,09 €
5,39 €/kg
Kompót Hrušky baby 425g Beach Flower
1 ks
Španielsko
3,29 €
15,67 €/kg
Kompót Ananás krájaný 850g Giana
1 ks
Thajsko
2,29 €
4,67 €/kg
Kompót Ananás krájaný 565g Natur Farm
1 ks
Thajsko
2,69 €
7,91 €/kg
Kompót Broskyne polené Prémium 700g Natur Farm
1 ks
Bulharsko
2,99 €
8,21 €/kg
Kompót Broskyne kocky 3,5kg Hajduk
1 ks
Slovensko
8,99 €
4,73 €/kg
Kompót Ananás krájaný 850g Bassta
1 ks
Thajsko
2,49 €
5,08 €/kg
Kompót Brusnice celé 820g Rolnik
1 ks
Poľsko
8,29 €
10,11 €/kg
-21%
Kompót Brusnice 280g Hamé
1 ks
Česká republika
2,89 €
2,29 €
8,18 €/kg
Kompót Broskyne mesiačiky 3,5kg Hajduk
1 ks
Slovensko
8,99 €
5,14 €/kg
Jablkové pyré 700g Novofruct
1 ks
Slovensko
1,70 €
2,43 €/kg
Kompót Broskyne polené 820g Bassta
1 ks
Grécko
2,29 €
4,87 €/kg
Kompót Broskyne polené lúpané 425ml Giana
1 ks
Grécko
1,69 €
8,05 €/kg
Kompót Ananás krájaný 3050g Bassta
1 ks
Vietnam
9,69 €
5,27 €/kg
Kompót Ananás krájaný 565g Giana
1 ks
Thajsko
2,09 €
6,15 €/kg
A+Z Rišňovský, Halász, s.r.o.
Priemyselná 2, 925 22, Veľké Úľany, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Lečo sterilizované 3720ml (3500g) Ady
1 ks
Slovensko
8,29 €
7,21 €/kg
Kápia rezy v náleve 3720ml (3500g) Ady
1 ks
Slovensko
8,59 €
5,37 €/kg
Hrášok v slanom náleve 720ml (680g) Ady
1 ks
Slovensko
2,19 €
5,21 €/kg
Kompót Jablko štvrťky 3720ml (3100g) Ady
1 ks
Slovensko
8,79 €
5,17 €/kg
Čalamáda Dunajská 720ml (620g) Ady
1 ks
Slovensko
1,99 €
5,24 €/kg
Cvikla (Červená repa) jemne rezaná 580ml Ady
1 ks
Slovensko
1,69 €
6,04 €/kg
Paprika červená rezy 720ml (630g) Ady
1 ks
Slovensko
2,29 €
6,94 €/kg
Kapusta červená v sladkokyslom náleve 3720ml (3300g) Ady
1 ks
Slovensko
6,49 €
3,42 €/kg
Uhorky sterilizované kolieska 3720ml (3500g) Ady
1 ks
Slovensko
7,59 €
4,74 €/kg
Kompót Čerešne bez kôstky 3720ml (3600g) Ady
1 ks
Slovensko
15,99 €
8,42 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kompót Slivky polené 3720ml (3600g) Ady
Kompót Slivky polené 3720ml (3600g) Ady
7,19 € s 23% DPH