Intímna starostlivosť

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
49 produktov
Trvalo výhodné
Ria Normal slipové vložky 25ks
1 ks
Česká republika
1,29 €
0,05 €/ks
Trvalo výhodné
Dámske tampóny Ria Normal 16ks
1 ks
Nemecko
1,79 €
0,11 €/ks
Trvalo výhodné
Kotex Ultra Normal hyg.vložky 16ks
1 ks
Česká republika
2,39 €
0,15 €/ks
Trvalo výhodné
Always Daily Fresh Normal Intímky balené 60ks
1 ks
Nemecko
3,09 €
0,05 €/ks
Trvalo výhodné
Dámske tampóny Kotex Mini 16 ks
1 ks
Česká republika
1,89 €
0,12 €/ks
Trvalo výhodné
Kotex Ultra Super hygienické vložky 12ks
1 ks
Česká republika
2,39 €
0,20 €/ks
Trvalo výhodné
Discreet Multiform Waterlilly intímky 20ks
1 ks
1,15 €
0,06 €/ks
Trvalo výhodné
Kotex Ultra Night hyg.vložky 12ks
1 ks
Česká republika
2,49 €
0,21 €/ks
Trvalo výhodné
Dámske tampóny Kotex Ultra Sorb Normal 16 ks
1 ks
Česká republika
2,05 €
0,13 €/ks
Trvalo výhodné
Discreet Normal intímky 60ks
1 ks
Maďarsko
2,69 €
0,04 €/ks
Trvalo výhodné
Ria Ultra Normal hyg.vložky 18ks
1 ks
Slovensko
2,49 €
28,95 €/kg
Trvalo výhodné
Lidie Normal slipové vložky 50ks
1 ks
Čína
2,29 €
0,05 €/ks
Trvalo výhodné
Dámske tampóny Kotex Ultra Sorb Super 16 ks
1 ks
Česká republika
2,05 €
0,13 €/ks
Trvalo výhodné
Dámske tampóny Ria Super 16ks
1 ks
Nemecko
1,79 €
0,11 €/ks
Trvalo výhodné
Dámske tampóny Kotex Ultra Sorb Mini 16 ks
1 ks
Česká republika
2,05 €
0,13 €/ks
Trvalo výhodné
Ria Ultra Normal Plus Odour hyg.vložky 18ks
1 ks
Slovensko
2,49 €
28,95 €/kg
Trvalo výhodné
Dámske tampóny Ria Šport super 16 ks
1 ks
Nemecko
2,19 €
0,14 €/ks
Trvalo výhodné
Angry Beards BusyB Antirub 35g
1 ks
Česká republika
5,59 €
159,71 €/kg
Trvalo výhodné
Dámske tampóny Ria Super Plus 16ks
1 ks
Nemecko
1,99 €
0,12 €/ks
Trvalo výhodné
Dámske tampóny Ria Mini 16ks
1 ks
Nemecko
1,85 €
0,12 €/ks

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana