Hrozno tmave bezkôstkové Sable Seedless 300g ,I.Tr

1 ks
Španielsko
Krajina pôvodu Španielsko
Kategória Hrozno
Cena za kg 9,30 €
Na sklade viac ako 100 ks
2,79 € s 19% DPH
Hrozno tmave bezkôstkové Sable Seedless 300g ,I.Tr


Výnimočne sladké a aromatické hrozno odrody Sable Seedless vás poteší plnou chuťou a šťavnatou dužinou. Bez kôstok, ideálne na pohodlné maškrtenie, do šalátov aj k obľúbeným syrom.

Skladovanie

Skladujte v chladničke pri teplote 0–4 °C. Pred konzumáciou opláchnite vlažnou vodou. Pre zachovanie čerstvosti odporúčame spotrebovať čo najskôr po otvorení balenia.


Podobné produkty
Hrozno biele Victoria kal. L-XL, I.trieda
1 kg
Taliansko
3,19 €
3,19 €/kg
Hrozno biele bezkôstkové Cotton Candy 300g, I.trieda
1 ks
Španielsko
2,79 €
2,29 €
7,63 €/kg
Hrozno červené Red Globe kal. L-XL, I.trieda
1 kg
Taliansko
3,29 €
3,29 €/kg
Hrozno biele 500g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,39 €
4,78 €/kg
Hrozno tmavé 500g, I.trieda
1 ks
Taliansko
2,39 €
4,78 €/kg
-22%
Hrozno biele Extra Autumn King seedless kal. L-XL
1 kg
Taliansko
4,89 €
3,79 €
3,79 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Hrozno tmave bezkôstkové Sable Seedless 300g ,I.Tr
Hrozno tmave bezkôstkové Sable Seedless 300g ,I.Tr
2,79 € s 19% DPH