Chren sterilizovaný 720ml (660g) Ady

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Chren a wasabi
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za LIT 5,26 €
Na sklade viac ako 100 ks
3,79 € s 19% DPH
Chren sterilizovaný 720ml (660g) Ady

Chren - pikantná pochúťka, zelenina  jednodruhová, chemicky konzervovaná pikantná

Návod na použitie
  • Použivajte ako prílohu, alebo na dochutenie jedál
Skladovanie
  • Chráňte pred svetlom a teplom, po otvorení skladovať pri teplote 3-10 °C.
Krajina pôvodu
  • Slovensko

Zloženie
  • Čerstvý mletý chren /65%/, pitná voda, rastlinný olej slnečnicový, cukor, ocot kvasný liehový, zahusťovadlo-modifikovaný kukuričný škrob, jedlá soľ, regulátor kyslosti - kyselina citrónová, prírodná aróma, konzervačná látka-disiričitan sodný, antioxidant: kyselina askorbová
Alergény:
  • Oxid siričitý a siričitany
Výživové údaje na 100g:
Energetická hodnota [Kcal]: 157
Energetická hodnota [KJ]: 656
Tuky [Gram]: 9,1
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 1,2
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 16,1
z toho cukry [Gram]: 10,1
Vláknina 1,9
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 1,8
Soľ (NaCl) [Gram]: 1,5
Obsah balenia

Sklenená fľaša s viečkom 640 g Pevný podiel 320 g Brutto 970 g

Podobné produkty
Chren so smotanou Koch´s 190g
1 ks
Maďarsko
1,99 €
10,47 €/kg
Chren tradičný stúhaný Koch´s 200g
1 ks
Maďarsko
1,99 €
9,95 €/kg
Pasta Wasabi 43g Shan’Shi
1 ks
Čína
2,98 €
69,30 €/kg
Chren sterilizovaný 190ml (170g) Ady
1 ks
Slovensko
1,59 €
9,35 €/kg
Chren s wasabi Koch´s 140g
1 ks
Maďarsko
1,99 €
14,21 €/kg
Chren Steierský strúhaný STEIRER 100g sklo
1 ks
Rakúsko
2,80 €
27,98 €/kg
A+Z Rišňovský, Halász, s.r.o.
Priemyselná 2, 925 22, Veľké Úľany, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Uhorky sterilizované kolieska 3720ml (3500g) Ady
1 ks
Slovensko
7,59 €
4,74 €/kg
Kápia rezy v náleve 3720ml (3500g) Ady
1 ks
Slovensko
8,59 €
5,37 €/kg
-21%
Baranie rohy jemné 720ml (630g) Ady
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
6,75 €/kg
Kompót Marhule polené 3720ml (3500g) Ady
1 ks
Slovensko
10,79 €
6,96 €/kg
Čalamáda Dunajská 720ml (620g) Ady
1 ks
Slovensko
1,99 €
5,24 €/kg
Cvikla (Červená repa) jemne rezaná 580ml Ady
1 ks
Slovensko
1,69 €
6,04 €/kg
Chren sterilizovaný 190ml (170g) Ady
1 ks
Slovensko
1,59 €
9,35 €/kg
Paprika jabĺčková Alma v náleve 3720ml (3300g) Ady
1 ks
Slovensko
8,59 €
5,73 €/kg
Lečo sterilizované 720ml (670g) Ady
1 ks
Slovensko
1,99 €
9,05 €/kg
Feferóny červené špicaté 3720ml (3300g) Ady
1 ks
Slovensko
9,19 €
5,74 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Chren sterilizovaný 720ml (660g) Ady
Chren sterilizovaný 720ml (660g) Ady
3,79 € s 19% DPH