Bravčové líčka sous-vide cca 400g SG VÝPREDAJ

1 ks
Kategória Bravčové
Množstvo v kartóne 8 kg
Cena za kg 3,20 €
Cena za ks ...
Hmotnosť 1ks 0.4 kg
Momentálne nedostupný
Cena bude prepočítaná na základe reálne naváženej váhy
1,28 € s 19% DPH
5,12 €
Bravčové líčka sous-vide cca 400g SG VÝPREDAJ

Bravčové líčka sous - vide, tepelne opracované.

Návod na použitie

Určené na konzumáciu na studeno alebo k dopečeniu v konvektomate, rúre, na grile. Vhodné pre ohrev na vysoké teploty (opekanie, grilovanie)

Skladovanie

Skladujte pri teplote do 5°C po dobu maximálne 3 mesiacov.

 

Zloženie
Bravčové líčka, koreňová zelenina, prírodné korenie, soľ, ryžová múka, zemiakový škrob.

 

Alergény
Neobsahuje.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 131,00
Energetická hodnota [KJ]: 547,00
Tuky [Gram]: 6,50
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 1,00
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 2,00
z toho cukry [Gram]:  
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 18,80
Soľ (NaCl) [Gram]: 1,500
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia 1ks cca: 0,400 kg.

Podobné produkty
Bravčová krkovička údená cca 500g, Mecom
1 ks
Slovensko
7,89 €
7,89 €/kg
Bravčová krkovička marinovaná príchuť bylinky cca 600g Mecom
Dočasne nedostupné
1 kg
7,79 €
7,79 €/kg
Bravčová krkovička bez kosti plátky Bognár
1 ks
Slovensko
3,75 €
7,49 €/kg
Bravčová panenka v celku cca 450g Bognár
1 ks
Slovensko
4,32 €
9,59 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Bravčové karé bez kosti cca 2,8kg VÝPREDAJ
1 ks
17,33 €
8,67 €
3,09 €/kg
Momentálne nedostupný
Bravčové karé bez kosti plátky Bognár
1 ks
Slovensko
3,75 €
7,49 €/kg
Bravčová krkovička bez kosti cca od 1,5 do 4kg Baron
1 kg
Španielsko
6,19 €
6,19 €/kg
Bravčová panenka sous vide cca 550g Beef House
1 ks
Slovensko
6,81 €
12,39 €/kg
Bravčová krkovička bez kosti cca 2,4kg Kukkonia
1 ks
Slovensko
15,10 €
6,29 €/kg
Bravčová panenka cca 450g Kukkonia
1 ks
Slovensko
4,23 €
9,39 €/kg
Bravčové karé bez kosti cca 2,8kg Kukkonia
1 kg
Slovensko
6,19 €
6,19 €/kg
Bravčová sviečkovica (panenka) cca 2kg Mecom
1 kg
Európska únia
7,79 €
7,79 €/kg
Bravčová krkovička Sous-vide cca 2,5kg Beef House
1 kg
Slovensko
9,99 €
9,99 €/kg
Bravčová krkovička údená domáca cca 500g Knižka
1 kg
Slovensko
7,00 €
13,99 €/kg
Bravčová krkovička bez kosti v celku Bognár
1 ks
Slovensko
6,38 €
7,09 €/kg
Bravčové karé bez kosti cca od 1,5kg do 4kg Baron
1 kg
Španielsko
5,19 €
5,19 €/kg
Bavorské koleno predvarené cca 1,2kg Selský Grunt
1 kg
Česká republika
7,19 €
7,19 €/kg
Bravčová krkovička cca 2,5kg Mecom
1 kg
Európska únia
4,89 €
4,89 €/kg
Bravčová panenka cca od 400g do 800g Baron
Očakávame 30.09.
1 kg
Španielsko
7,59 €
7,59 €/kg
Bravčové karé bez kosti v celku, Bognár
1 ks
Slovensko
6,38 €
7,09 €/kg
Kačacie prsia konfitované cca 450g Selský Grunt
1 kg
Česká republika
17,49 €
17,49 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Bravčové líčka sous-vide cca 400g SG VÝPREDAJ
1 ks
5,12 €
1,28 €
3,20 €/kg
Momentálne nedostupný
Hovädzie trhané mäso 500g Selský Grunt
1 ks
Česká republika
9,89 €
19,78 €/kg
Kuracie krídla pikant sous-vide 1kg Selský Grunt
1 ks
Česká republika
5,49 €
5,49 €/kg
Bravčové líčka sous-vide cca 400g Selský Grunt
Dočasne nedostupné
1 kg
12,79 €
12,79 €/kg
Bavorské koleno predvarené cca 1,2kg Selský Grunt
1 kg
Česká republika
7,19 €
7,19 €/kg
Bravčové koleno grilované 750g Selský Grunt
1 ks
Česká republika
5,79 €
7,72 €/kg
Kuracie prsia sous-vide cca 600g Selský Grunt
1 kg
Česká republika
12,29 €
12,29 €/kg
Bravčové trhané mäso 1kg Selský Grunt
1 ks
Česká republika
12,89 €
12,89 €/kg
Kačacie stehná konfitované cca 550g Selský Grunt
1 kg
Česká republika
12,29 €
12,29 €/kg
KMS, spol. s r.o.
KMS, spol. s r.o., Novoveská 858, Hluk 68725viac informácií o distribútorovi
Kačacie trhané mäso 500g Selský Grunt
1 ks
Česká republika
7,99 €
15,98 €/kg
Bravčové trhané mäso 1kg Selský Grunt
1 ks
Česká republika
12,89 €
12,89 €/kg
Bavorské koleno predvarené cca 1,2kg Selský Grunt
1 kg
Česká republika
7,19 €
7,19 €/kg
Jahňacie koleno konfitované cca 500g Selský Grunt
1 kg
Česká republika
24,99 €
24,99 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Bravčové líčka sous-vide cca 400g SG VÝPREDAJ
1 ks
5,12 €
1,28 €
3,20 €/kg
Momentálne nedostupný
Kuracie krídla pikant sous-vide 1kg Selský Grunt
1 ks
Česká republika
5,49 €
5,49 €/kg
Hovädzie líčka konfitované cca 1,8kg Selský Grunt
1 kg
Česká republika
16,99 €
16,99 €/kg
Bravčové líčka sous-vide cca 400g Selský Grunt
Dočasne nedostupné
1 kg
12,79 €
12,79 €/kg
Kuracie prsia sous-vide cca 600g Selský Grunt
1 kg
Česká republika
12,29 €
12,29 €/kg
Hovädzie trhané mäso 500g Selský Grunt
1 ks
Česká republika
9,89 €
19,78 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Bravčové líčka sous-vide cca 400g SG VÝPREDAJ
Bravčové líčka sous-vide cca 400g SG VÝPREDAJ
1,28 € s 19% DPH
5,12 €