Beyond Meat

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
16 produktov
-21%
Mrazené Vegan Mleté mäso 250g Beyond Meat
1 ks
Holandsko
4,79 €
3,79 €
15,16 €/kg
-20%
Mrazené Vegan Mäsové guličky  8x25g Beyond Meat
1 ks
Holandsko
4,99 €
3,99 €
19,95 €/kg
Mrazené Vegan Kuracie Kúsky 5x40g Beyond Meat
1 ks
Nemecko
4,79 €
23,95 €/kg
-21%
Mrazený Vegan Smash Burger 2x76g Beyond Meat
1 ks
Holandsko
4,39 €
3,49 €
22,96 €/kg
Mrazené Vegan Steakove kúsky 160g Beyond Burger
1 ks
Spojené štáty americké
6,89 €
43,06 €/kg
Mrazené Vegan Párky 2x100g Beyond Meat
1 ks
Holandsko
4,99 €
24,95 €/kg
Mrazený Vegan Chicken-style Burger 2x90g Beyond Meat
1 ks
Nemecko
4,59 €
25,50 €/kg
Mrazené Vegan mini Párky 4x50g Beyond Meat
1 ks
Holandsko
4,99 €
24,95 €/kg
Mrazený Vegan Jalapeno Burger 2x100g Beyond Meat
1 ks
Holandsko
4,99 €
24,95 €/kg
Mrazené Vegan Mleté mäso 4kg Beyond Meat
1 KT
Holandsko
64,99 €
16,25 €/kg
Mrazený Vegan Burger 40x113g Beyond Meat
1 KT
Holandsko
85,39 €
85,39 €/kg
Mrazené Vegan Mäsové guličky  4x40ks Beyond Meat
1 KT
Holandsko
71,39 €
17,85 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana