Akciové produkty

Objavte akciové ponuky, vďaka ktorým môžete ušetriť pri každom online nákupe. Nájdete tu produkty na bežné varenie, zásoby do domácnosti aj malé potešenia, ktoré sa oplatí pridať do košíka. Ponuku pravidelne obmieňame každé dva týždne v stredu, takže vás vždy čakajú nové možnosti, ako nakúpiť výhodnejšie. Sledujte aktuálne zľavy a doprajte si viac za menej. Nakúpte pohodlne online na Lunys.sk s doručením potravín až k vám domov.
-24%
Mrazený Chlieb ražný 500g Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
2,29 €
1,75 €
3,50 €/kg
-23%
Jogurt Mango 335g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,90 €/kg
-25%
Hovädzí Striploin grain fed 120+ cca 4,5 kg Tacuarembó
1 kg
Uruguay
33,99 €
25,49 €
25,49 €/kg
-17%
Mrazené Kačacie stehná cca 700g Barbarie
1 kg
Francúzsko
11,99 €
9,99 €
9,99 €/kg
-17%
Sirup do kávy Pumpkin spice 500ml Vlčie sirupy
1 ks
Slovensko
13,89 €
11,49 €
22,98 €/LIT
-22%
Bear ovocné rolky Mango 20g
1 ks
1,09 €
0,85 €
42,50 €/kg
-21%
Mrazené Brusnice 300g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
6,30 €/kg
-21%
Gaštanový krém sladený 250g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
4,69 €
3,69 €
14,76 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
322 produktov
-22%
Cestoviny Fusilli (Vretená) zo slnečnice 250g Futu
Dočasne nedostupné
1 ks
3,69 €
2,89 €
11,56 €/kg
-24%
Explorer dog Žuvací jelení paroh S tvrdý
Dočasne nedostupné
1 ks
4,99 €
3,79 €
3,79 €/ks

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana