Trvanlivé potraviny

Nosiť múku, olej a konzervy v nákupných taškách je ako nechcené fitko. Alebo to skúste inak – trvanlivé potraviny vám pohodlne doručí MY! S naplnenou špajzou od nás už nemusíte vláčiť ťažké nákupy ani si požičiavať od susedov. Každodenné potraviny máte na jednom mieste, a my sa postaráme o vašu chladničku aj špajzu.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Milka Mmmax biscoff lotus mliečna čokoláda 275g
1 ks
Rakúsko
4,89 €
17,78 €/kg
Novinka
Slávky v olivovom oleji a jablčnom octe 111g Vilgain
1 ks
Španielsko
4,29 €
62,17 €/kg
Cestoviny Pappardelle 500g De Cecco
1 ks
Taliansko
3,59 €
7,18 €/kg
Slovakia Chips s príchuťou Smotana s cibuľou 130g
1 ks
Česká republika
2,39 €
18,38 €/kg
Rodinné venčeky kakao-kokos 120g Sedita
1 ks
Slovensko
1,09 €
9,08 €/kg
Novinka
Čokoláda na pečenie 46% 150g Dr. Oetker
1 ks
Srbsko
2,89 €
19,27 €/kg
Protein Bar Slaný Karamel 50g Voxberg
1 ks
Slovensko
2,69 €
5,38 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
2237 produktov
Pohánkové vločky 250g Vido
1 ks
Poľsko
2,09 €
8,36 €/kg
Chop Suey Zmes zeleniny 330g Shan'shi
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Haribo Goldbären Sour 80g
1 ks
Maďarsko
1,09 €
13,63 €/kg
N.A! ryžové krekry morská soľ  85g
1 ks
Thajsko
2,19 €
25,76 €/kg
Cestoviny Abeceda bezvaječné 5kg Cessi
1 ks
Slovensko
10,99 €
2,20 €/kg
Kuracia paštéta s pečenými gaštanmi 150g TopFarm
1 ks
Slovensko
3,99 €
26,60 €/kg
Včelí peľ sušený 190g Medáreň
1 ks
Slovensko
9,99 €
52,58 €/kg
N.A! Ti Fruits malina 35g
1 ks
Belgicko
1,59 €
45,43 €/kg
Tortilla Chips Chipotle Adobo Nuevo Progreso 120g
1 ks
Česká republika
1,49 €
12,42 €/kg
Džem Jahoda&jablko bez pridaného cukru 20g/48ks Hamé
1 KT
Česká republika
9,09 €
9,09 €/kg
YumEarth Bio vegán ovocné cukríky Multipack 198g
1 ks
Francúzsko
7,29 €
36,82 €/kg
Cesnakový krém pálivý Erős Pista 160g Univer
1 ks
Maďarsko
2,29 €
14,31 €/kg
Olivy zelené plnené sušenými paradajkami 240g Kreolis
1 ks
3,09 €
22,07 €/kg
Mrazený Cheddar Topping 3l Farm Frites
1 ks
Holandsko
35,99 €
12,00 €/LIT
Casali Tyčinka Schoko Banenen XL 22g
1 ks
Rakúsko
0,69 €
31,37 €/kg
Nátierka z tuniaka 90g Jardimére
1 ks
Francúzsko
3,29 €
36,56 €/kg
Kuskus 5 kg Mánya
1 ks
Turecko
14,69 €
2,94 €/kg
Zmes korenia Živánska pečienka 35g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
22,57 €/kg
Kiddylicious koláčiky broskyňovo banánové 6x22g
1 ks
Belgicko
4,49 €
34,02 €/kg
Hraška (zmes) na zahusťovanie jemná 250g Ceria
1 ks
Česká republika
2,49 €
9,96 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana