Mrkva praná kal.200-400

1 kg
Holandsko
Krajina pôvodu Holandsko
Kategória Mrkva
Cena za kg 1,89 €
Cena za ks 0,60 €
Hmotnosť 1ks 0.32 kg
Na sklade viac ako 500 kg
Cena bude prepočítaná na základe reálne naváženej váhy
0,60 € s 19% DPH
Mrkva praná kal.200-400
Podobné produkty
Mrkva praná kal. 50-250
1 kg
Holandsko
Slovensko
0,24 €
1,39 €/kg
Mrkva baby mix s vňaťou 200g tácka
1 ks
Portugalsko
Južná Afrika
9,28 €
46,41 €/kg
Mrkva fialová kal. 50-250
1 kg
Holandsko
0,95 €
4,99 €/kg
-23%
Mrkva zväzok I. Tr.
Dočasne nedostupné
1 ks
Poľsko
1,89 €
1,45 €
2,90 €/kg
Mrkva baby 250g Carotella kal.6-14
1 ks
Holandsko
1,49 €
5,96 €/kg
Mrkva baby s vňaťou 200g tácka
1 ks
Južná Afrika
5,19 €
25,95 €/kg
Balená Mrkva praná 500g
1 BA
Slovensko
1,59 €
3,18 €/kg
Mrkva žltá kal. 200-400
Dočasne nedostupné
1 kg
Holandsko
0,41 €
2,29 €/kg
Mrkva biela kal. 50-250
1 kg
Holandsko
0,51 €
3,39 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mrkva praná kal.200-400
Mrkva praná kal.200-400
1,89 € s 19% DPH