Proteín Whey 100 Škorica 990g Voxberg

1 ks
Slovensko
Voxberg Proteín Whey 100 Škorica. Hmotnosť/objem balenia: 990 g.
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Proteíny
Množstvo v kartóne 5 ks
Cena za kg 60,60 €
Na sklade viac ako 1 ks
59,99 € s 19% DPH
Proteín Whey 100 Škorica 990g Voxberg

Výkonný srvátkový proteín bez laktózy a lepku, ktorý je ideálny pre každého, kto hľadá spoľahlivý zdroj bielkovín na podporu regenerácie a rastu svalovej hmoty. Voxberg® Whey 100 sa vyznačuje otpimalizovaným obsahom leucínu, esenciálnou aminokyselinou, ktorá zohráva kľúčovú úlohu v podpore biosyntézy bielkovín.

  • Skladovanie: Chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením.
  • Návod na použitie: 30g prášku (1 odmerku) zmiešajte s 200ml vody alebo mlieka, (odporúča sa studené), pretrepte minimálne po dobu 15 až 20 sekúnd a vypite.
Zloženie

Instantný srvátkový bielkovinový koncentrát 87 % (srvátkový bielkovinový koncentrát, emulgátor: slnečnicový lecitín), škorica 6,6 %; L-leucín 2,7 %, prírodná aróma, zahusťovadlo: celulózová guma; jedlá soľ, sladidlo: sukralóza. Môže obsahovať glutén (< 20 mg/kg), vajcia, sóju, sezam, arašidy a orechy. Obsah laktózy < 0,1 g/100 ml hotového nápoja.

Alergény (zoznam zložiek): Môže obsahovať glutén, mlieko, vajcia, sóju, sezam, arašidy a orechy.

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 392
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1651
Tuky [Gram] 10
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 7.6
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 4.2
z toho cukry [Gram] 3
Vláknina [Gram] 2.4
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 70
Soľ (NaCl) [Gram] 0.7
Obsah balenia

Hmotnosť/objem balenia: 990 g.

Podobné produkty
Proteín Whey 100 Čokoláda &amp; Banán 990g Voxberg
1 ks
Slovensko
59,99 €
60,60 €/kg
Protein Water Shake Mango &amp; Marakuja 30g Voxberg
1 ks
Slovensko
3,19 €
106,33 €/kg
Proteín Whey 100 Jahoda &amp; Vanilka 30g Voxberg
1 ks
Slovensko
2,99 €
99,67 €/kg
Proteín Whey 100 Ľadová káva 30g Voxberg
1 ks
Slovensko
2,99 €
99,67 €/kg
Proteín Water Shake Mango &amp; Marakuja 480g Voxberg
1 ks
Slovensko
34,99 €
72,90 €/kg
Proteín Vegan Čokoláda 30g Voxberg
1 ks
Slovensko
2,59 €
86,33 €/kg
Proteín Whey 100 Slaný Karamel 30g Voxberg
1 ks
Slovensko
2,99 €
99,67 €/kg
Proteín Whey 100 Čokoláda 30g Voxberg
1 ks
Slovensko
2,99 €
99,67 €/kg
Proteín Whey 100 Vanilka 990g Voxberg
1 ks
Slovensko
59,99 €
60,60 €/kg
Proteín Vegan Karamel 30g Voxberg
1 ks
Slovensko
2,59 €
86,33 €/kg
Novinka
Proteín Whey 100 Kokos 990g Voxberg
1 ks
Slovensko
59,99 €
60,60 €/kg
Proteín Whey 100 Slaný Karamel 990g Voxberg
1 ks
Slovensko
59,99 €
60,60 €/kg
Plant Based Protein čokoláda 1kg Vilgain
1 ks
Holandsko
30,99 €
30,99 €/LIT
Proteín Whey 100 Vanilka 30g Voxberg
1 ks
Slovensko
2,99 €
99,67 €/kg
Proteín Whey 100 Čokoláda 990g Voxberg
1 ks
Slovensko
59,99 €
60,60 €/kg
Proteín Whey 100 Biela Čokoláda &amp; Malina 990g
1 ks
Slovensko
59,99 €
60,60 €/kg
Proteín Water Shake Jahoda &amp; Marakuja 30g Voxberg
1 ks
Slovensko
3,19 €
106,33 €/kg
Proteín Whey 100 Čokoláda &amp; Banán 30g Voxberg
1 ks
Slovensko
3,09 €
103,02 €/kg
Proteín Whey 100 Biela Čokoláda&amp;Malina 30g Voxberg
1 ks
Slovensko
2,99 €
99,67 €/kg
Proteín Whey 100 Jahoda &amp; Vanilka 990g Voxberg
1 ks
Slovensko
59,99 €
60,60 €/kg
Proteín Women&#039;s Biela Čokoláda&amp;Karamel 30g Voxberg
1 ks
Slovensko
2,99 €
99,67 €/kg
Ryžová kaša Jahoda Chia 600g Voxberg
1 ks
Slovensko
16,99 €
28,32 €/kg
Proteín Whey 100 Ľadová káva 990g Voxberg
1 ks
Slovensko
59,99 €
60,60 €/kg
Protein Water Shake Mango &amp; Marakuja 30g Voxberg
1 ks
Slovensko
3,19 €
106,33 €/kg
Electrolyte Hydropro Mango 22g Voxberg
1 ks
Slovensko
1,49 €
67,73 €/kg
Nátierka Lieskovooriešková  slaný karamel 200g Voxberg
1 ks
Slovensko
14,99 €
74,95 €/kg
Novinka
Proteín Whey 100 Kokos 990g Voxberg
1 ks
Slovensko
59,99 €
60,60 €/kg
Electrolyte Hydropro Lesné ovocie 22g Voxberg
1 ks
Slovensko
1,49 €
67,73 €/kg
Proteín Water Shake Mango &amp; Marakuja 480g Voxberg
1 ks
Slovensko
34,99 €
72,90 €/kg
Electrolyte Hydrodaily Citrón 10g Voxberg
Dočasne nedostupné
1 ks
1,49 €
149,00 €/kg
VOXBERG s.r.o.
Majakovského 9, 811 04 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Protein Bar Dvojitá Čokoláda 50g Voxberg
1 ks
Slovensko
2,69 €
5,38 €/kg
Proteín Whey 100 Čokoláda &amp; Banán 30g Voxberg
1 ks
Slovensko
3,09 €
103,02 €/kg
Protein Water Shake Mango &amp; Marakuja 30g Voxberg
1 ks
Slovensko
3,19 €
106,33 €/kg
Electrolyte Hydrodaily Citrón 10g Voxberg
Dočasne nedostupné
1 ks
1,49 €
149,00 €/kg
Protein Bar Arašidové Maslo 50g Voxberg
1 ks
Slovensko
2,69 €
5,38 €/kg
Proteín Water Shake Mango &amp; Marakuja 480g Voxberg
1 ks
Slovensko
34,99 €
72,90 €/kg
Proteín Whey 100 Ľadová káva 30g Voxberg
1 ks
Slovensko
2,99 €
99,67 €/kg
Proteín Whey 100 Jahoda &amp; Vanilka 990g Voxberg
1 ks
Slovensko
59,99 €
60,60 €/kg
Recover Ease 60 kapsúl Voxberg
1 ks
Slovensko
7,99 €
22,19 €/kg
Ryžová kaša Jahoda Chia 600g Voxberg
1 ks
Slovensko
16,99 €
28,32 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Proteín Whey 100 Škorica 990g Voxberg
Proteín Whey 100 Škorica 990g Voxberg
59,99 € s 19% DPH