
Mr.La panna zmrzlina Čokoládová 5l
Krajina pôvodu | Česká republika |
Kategória | Vaničky a kelímky |
Cena za LIT |
|
Vychutnajte si lahodnú čokoládovú zmrzlinu Mr. La Panna, ktorá prináša dokonalú harmóniu bohatej kakaovej chuti a krémovej konzistencie. Vyrobená podľa tradičných receptúr s použitím kvalitných surovín, táto zmrzlina poteší všetkých milovníkov čokolády.
- Skladovanie: Skladujte pri teplote -18 °C alebo nižšej. Po otvorení spotrebujte do 14 dní pri zachovaní teploty max. -14 °C pri porciovaní
- Návod na použitie: Čokoládová zmrzlina sa hodí nielen do zmrzlinových pohárov, ale aj do palaciniek, alebo na dochutenie kávy. Výťažnosť: Z jednej vane môžete pri použití klieští 50 mm pripraviť až 100 kopčekov
- Percento alkoholu: x
Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. V prípade záujmu môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.
Výživové údaje na 100g | |
---|---|
Energetická hodnota [Kcal] | 224 |
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL | 939 |
Tuky [Gram] | 7.3 |
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] | 31 |
z toho cukry [Gram] | 25 |
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] | 2.6 |
Soľ (NaCl) [Gram] | 0.14 |
Zloženie výrobku: Rekonštituované MLIEKO a výrobok z MLIEKA (pitná voda, sušené odstredené MLIEKO, sušený MLIEČNY výrobok / LAKTÓZA, MLIEČNA bielkovina, MLIEČNY tuk, sušený glukózový sirup, rastlinná bielkovina, slnečnicový olej, jedlá soľ/), SMOTANA (12 %), cukor, čokoládový topping (min. 12 %) /glukózo-fruktózový sirup, pitná voda, cukor, čokoláda (8 %) [kakaová hmota, cukor, kakao so zníženým množstvom tuku], sušené odstredené MLIEKO (5 %), kakao so zníženým množstvom tuku, zahusťovadlo: E 1442; jedlá soľ, regulátor kyslosti: kyselina citrónová; prírodná vanilková aróma/, kakaový prášok (4 %), kokosový olej, glukózový sirup, dextróza, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselín; stabilizátory: karubín, guma guar; aróma.
Alergény (zoznam zložiek): Mlieko a výrobky z neho
Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: Orechy a výrobky z nich
1 ks = 5000ml